Czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej

Szanowni Klienci, chcielibyśmy podziękować Państwu za tak duże zainteresowanie naszymi usługami zwłaszcza praniem dywanów oraz tapicerki, dziękujemy za uznanie z Państwa strony i że to właśnie naszej firmie zaufaliście! Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z naszych usług poniżej chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę.

Pranie dywanów i wykładzin

Utrzymanie czystości dywanów i wykładzin dywanowych w Państwa domu ma nie tylko aspekt estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Nagromadzenie zanieczyszczeń sprzyja bowiem rozwojowi roztoczy, będących najczęstszą przyczyną alergii. W trosce o Państwa zdrowie, oferujemy usługę profesjonalnego prania dywanów i wykładzin dywanowych. Dzięki niej staną się one wolne od niebezpiecznych alergenów, odzyskując jednocześnie intensywną barwę oraz świeży przyjemny zapach.

ZAKRES USŁUG:

Czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej

Tapicerka jest szczególnie narażona na powstawanie różnego rodzaju plam i zabrudzeń. Jest również miejscem gromadzenia się niebezpiecznych roztoczy. Rozumiemy to, dlatego wiemy jak ważna jest profesjonalna umiejętność ich czyszczenia. Czyszcząc Państwa meble i wnętrza samochodów używamy sprawdzonych preparatów oraz nowoczesnego sprzętu. To dzięki temu odzyskują one piękny wygląd i wyrazisty kolor, stając się wolnymi od niebezpiecznych alergenów.

ZAKRES USŁUG:

Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem.

Warto sprawdzić! Prosimy o kontakt telefoniczny 669-927-230, 667-706-022 lub wypełnienie formularza (na tej stronie). Przedstawimy Państwu całkowity koszt usługi - To nic nie kosztuje!

Zapraszamy również do zakładki cennik!