Oferta dla firm

Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach nie tylko cena jest wyznacznikiem konkurencyjności oferty, ale przede wszystkim jakość. Mając na uwadze te dwa niezwykle istotne kryteria postanowiliśmy zrobić wszystko, aby nasi Klienci nie tylko byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, ale mogli śmiało polecić nas innym zaprzyjaźnionym firmom. Będziemy się czuli zaszczyceni, jeśli po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się Państwo dołączyć do grona naszych Klientów.

Zakres świadczonych przez nas usług: Co zyskują Państwo korzystając z naszych usług?

Wchodząc do Państwa firmy, czujemy na sobie ogromną odpowiedzialność. Zaufanie oraz pełne zadowolenie Klientów są dla nas najważniejsze. To dlatego robimy wszystko aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie.

Wiemy jak różnorodne mogą być Państwa oczekiwania. Nasza oferta zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Kierując się charakterem usługi oraz wymaganiami naszych Klientów dla każdego obiektu tworzymy indywidualne plany sprzątania. Usługi wykonujemy zarówno wewnątrz obiektów jak również na terenach zewnętrznych.

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o własny sprzęt, środki i urządzenia, które każdorazowo dopasowywane są do charakteru usługi oraz wymagań Klienta.

Wszystkie prace realizowane są w oparciu o własny personel. Szczególną uwagę przykładamy do naboru, szkolenia, motywowania i nadzorowania pracowników wykonujących usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług zamiast zatrudnić sprzątaczkę?

Już szacunkowa kalkulacja wykaże ekonomiczne korzyści tego rozwiązania. Zatrudniając pracownika do utrzymywania czystości, poza jego wynagrodzeniem ponoszą Państwo dodatkowe koszty na ZUS, sprawy socjalne, odzież roboczą i ochronną, urlopy, zwolnienia chorobowe. Muszą Państwo we własnym zakresie kupować sprzęt oraz środki czystości.

Dzięki współpracy z naszą firmą mogą Państwo się skupić na prowadzeniu biznesu, a my się zajmiemy całą resztą.

Myśleli Państwo nad zmniejszeniem wydatków na sprzątanie swojej firmy?

Warto sprawdzić! Prosimy o wypełnienie formularza (na tej stronie) podając powierzchnię oraz częstotliwość sprzątania. Przygotujemy indywidualną ofertę cenową. To nic nie kosztuje!